...

24 crvene stolice

U bilo kojem interijeru možete odabrati "svoju" crvenu stolicu. Za Klasični Ured to je impozantno "prijestolje" u crvenom baršunu ili koži, a za avangardnu dnevnu sobu hirovit model izrađen od metala.

Crvena Solo

Potražite neobično i originalno dizajnersko rješenje za unutrašnjost dnevnog boravka, knjižnice ili spavaće sobe? Lako će postati crvena stolica– klasični oblici, ali svijetla, privlačna presvlaka ili zamršena silueta, naglašena plamenom nijansom boja.

Fotografija stolice za dom iz uredničkog izbora objavljenog ovdje pomoći će vam da pronađete"svoje" opcija– možda će to biti metafora stolica koju je dizajnirao legendarni Verner Panton ili luksuzni model u bizantskom stilu poznatog couturiera Christiana Lacroisa.

Kućna knjižnica ili Klasični Ured dobit će sofisticiranije, aristokratsko utjelovljenje ako se u njima pojavi stolica-prijestolje– visoka leđa s "ušima", pretvarajući se u naslone za ruke, udobno sjedalo nadopunjeno lumbalnim jastukom.

Ako vaša spavaća soba ima elegantan toaletni stolić, duet s njim će napraviti minijaturnu fotelju u tekstilnoj presvlaci s naslonom od medaljona ili fotelju u drvenom okviru ukrašenu ručno rezbarenim rezbarijama. Monotonu strogost interijera u minimalističkom stilu razrijedit će fotelja na okviru od kromiranih cijevi s mekim naslonima za ruke, prekrivena crvenom kožom ili antilopom.

Ako želite unijeti ugodnu, neformalnu notu u okoliš, Odaberite fotelju na okviru od punog drveta. Ne nedostaje ni bizarnih modela: možete dobiti stolicu obješenu poderanim kožnim krpama, stolicu u obliku kazališne maske ili crvenu stolicu, čiji je oblik nadahnut slikom engleskog gospodina odjevenog s igle. A ljubitelji udobnosti i opuštanja cijenit će naslonjač s podesivim naslonom za glavu i sustavom anatomske potpore za leđa, upotpunjen udobnim pufom za noge.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Bruno

    Imate li još neki komad namještaja koji odgovara ovim crvenim stolicama?

    Odgovori
  2. Nina Šimić

    Koja je namjena 24 crvene stolice? Jesu li namijenjene za neki događaj ili ih neko koristi u svojoj kući ili uredu?

    Odgovori
Dodaj komentare