...

22 bijele kuhinje

Težite čistoći u mislima i osjećajima? Tada je bijela kuhinja vaš izbor. Procijenite slušalice prikazane na fotografiji i pokušajte pronaći svoje.

Bijela boja prikladna je samo u bolnici? Naravno da ne! U kuhinji izgleda potpuno drugačije. Svijetla i svijetla, potpuno transformira interijer. Pogledajte 22 fotografije na ovoj stranici.

Koja se boja najbolje slaže s bijelom? Bijela je suštinska boja svih duginih boja, što je možda razlog zašto je tako svestrana. Ako niste odlučili koja bi boja trebala biti kuhinja-počnite s bijelom, nećete izgubiti. Tako relevantni sada interijeri u skandinavskom stilu sugeriraju maksimum bijele boje, uključujući kuhinju. Za bilo koji "stirilni" prostor prikladni su svijetli dodaci, boja se može mijenjati ovisno o modnim trendovima i vlastitim željama. Na primjer, onima koji žele kontrolirati apetit savjetuje se da odaberu hladne boje i, obrnuto, svijetle i tople za one koji bi se željeli malo udebljati.

Koja se boja najbolje slaže s bijelom? Bijela je suštinska boja svih duginih boja, što je možda razlog zašto je tako svestrana. Ako niste odlučili koja bi boja trebala biti kuhinja-počnite s bijelom, nećete izgubiti. Tako relevantni sada interijeri u skandinavskom stilu sugeriraju maksimum bijele boje, uključujući kuhinju. Za bilo koji "stirilni" prostor prikladni su svijetli dodaci, boja se može mijenjati ovisno o modnim trendovima i vlastitim željama. Na primjer, onima koji žele kontrolirati apetit savjetuje se da odaberu hladne boje i, obrnuto, svijetle i tople za one koji bi se željeli malo udebljati.

Sakrij

Elegantan i svjež. Bijele kuhinje mogu se nazvati apsolutno univerzalnim: pogodne su za velike i male, tamne i svijetle prostorije. Dakle, u ogromnoj sobi bijela kuhinja u klasičnom stilu izgledat će sjajno— svečano lijepa i elegantna.

Željeni učinak stvorit će rezbareni elementi i slatke kovrče na fasadama.

U malim sobama dobre su bijele kuhinje s sjajnim fasadama— vizualno proširuju prostor. Međutim, moguće su i sve druge opcije, od kojih su mnoge predstavljene na donjoj fotografiji.

Bijela kuhinja je sigurna oklada. Svidjet će se muževima i ženama, odraslima i djeci. Ali netko će morati paziti na čistoću, inače će se bijeli detalji pretvoriti u bež i sivu.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Mia Kovačić

    Imate li ideju kako učiniti bijelu kuhinju zanimljivijom i modernijom? Trebam malo savjeta i inspiracije kako osvježiti svoj prostor. Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare