...

20 toaleta i rešetki

Boudoir moderne žene ne može se zamisliti bez posebnog namještaja – toaletnog stola ili rešetke. Odabrali smo fotografije danas najrelevantnijih modela toaletnih stolova.

Toaletni stolovi s pravom se smatraju najboljim namještajem za organiziranje "ženskog kuta", gdje se dame dotjeruju prije izlaska. Rešetke, toaletni stolovi i toaletni stolići nisu izgubili na važnosti tijekom mnogih stoljeća postojanja. Naprotiv, moderne fashionistice voljno opremaju svoje spavaće sobe i svlačionice toaletnim stolovima– ovi dizajni namještaja neophodni su kada je u pitanju skladištenje kozmetike ili nanošenje šminke. Vrhovi toaletnih stolova i toaleta opremljeni su velikim ogledalima, a ladice su predviđene u donjim okvirima, gdje je prikladno pohraniti rumenilo, pudere, maskare, parfeme.

Uz svu svoju multifunkcionalnost, toaletni stolovi za spavaću sobu prilično su kompaktni, a osim toga predstavljeni su i linearnim i kutnim modelima. Zahvaljujući dobro promišljenoj ergonomiji, toaletni stolovi prikladni su za spavaću sobu čak i bez puno viška prostora.

Budući da su atributi aristokratskog života, toaletni stolovi za spavaću sobu posebno se često izrađuju u klasičnom stilu. Međutim, njihov funkcionalizam je više nego prikladan u modernom interijeru. Stoga dizajneri stvaraju rešetke i toaletne stolove od modernih materijala s najmanje ukrasnih detalja.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Marko Radić

    Imate li ikakve informacije o značaju 20 toaleta i rešetki? Interesira me zašto su toliko važni i čemu služe. Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare