...

20 crno-bijelih kuhinja

Mnoge tvornice proizvode kolekcije crno-bijelih kuhinja. Od modula uključenih u njih možete napraviti kontrastne slušalice. Koja će Boja prevladati u njemu, crna ili bijela? Potražite primjere po svom ukusu u uredničkom izboru fotografija.

Odlučivši se za kontrastnu crno-bijelu kuhinju, trebali biste odmah razmisliti o ravnoteži boja. Koji je od njih bolje učiniti glavnim? Nudimo 21 set s različitim omjerima crno-bijele boje.

Koje uređaje možete staviti u crno-bijelu kuhinju? Izbor tehnologije, po mom mišljenju, prvenstveno ovisi o stilu kuhinje. U klasičnim kuhinjama volim koristiti tehnologiju ACE. Njegove fasade mogu biti obojene u različite boje. Što se tiče Art Nouveau – tamo nisam vezan za boje namještaja i više volim kuhinju puniti aparatima crne ili kromirane boje.

Koje uređaje možete staviti u crno-bijelu kuhinju? Izbor tehnologije, po mom mišljenju, prvenstveno ovisi o stilu kuhinje. U klasičnim kuhinjama volim koristiti tehnologiju ACE. Njegove fasade mogu biti obojene u različite boje. Što se tiče Art Nouveau – tamo nisam vezan za boje namještaja i više volim kuhinju puniti aparatima crne ili kromirane boje.

Sakrij

Prevladavajuća boja– Crna

Crno-bijela kuhinja. Nema polutona, samo čiste boje! Danas si svatko može priuštiti crno-bijele kuhinje. Ali prilično je teško odabrati jednoliko-šahovske slušalice– najčešće prevladava jedna od kontrastnih boja. Na fotografiji u našem izboru to se jasno vidi.
Dakle, tipična crno-bijela kuhinja, u čijem dizajnu dominira crna boja, obično je opremljena tamnim donjim ormarićima i svijetlim gornjim. To je sasvim prirodno: bijele viseće police izgledaju lagano, a crni podni ormarići ostavljaju dojam da su teški i stabilni. Međutim, može biti i obrnuto– kliknite na fotografiju i odaberite opcije.

U kuhinji s uglavnom tamnim namještajem potrebno je osigurati vrlo dobru umjetnu rasvjetu. Nedostatak svjetla spriječit će domaćicu u radu.

Prevladavajuća boja– bijela

Bijela i crna kuhinja. Svijetla soba s namještajem u kontrastnim bojama izgleda posebno prostrano i elegantno ako je većina kuhinjskih fasada bijela. Što je tipična bijela i crna kuhinja? Svjetlo: police na zidovima, ormarići sa stupovima s ugrađenim aparatima, otočni modul u sredini. Tamno: par ormarića, countertop ili bočne stijenke na ormariću s bijelom fasadom. Moguće su i druge opcije: potražite crno-bijele kuhinje na donjoj fotografiji.

Sjajne fasade odražavaju svjetlost i vizualno proširuju prostor. Ali za stvaranje ovog efekta mora biti malo crne boje.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Brigita Kovačević

    Da li su crno-bijele kuhinje trenutno popularne i funkcionalne? Imam interesa za takav stil uređenja kuhinje, ali me zanima da li ova kombinacija boja zadovoljava i estetske i praktične potrebe?

    Odgovori
Dodaj komentare