...

19 okruglih kreveta u unutrašnjosti

Borimo se protiv stereotipa u unutrašnjosti moderne spavaće sobe-biramo okrugli krevet. Proučavamo najbolje modele okruglih kreveta, predstavljene na fotografiji uredničkog izbora.

Kraljevska loža

Pravokutni krevet prikladan je jer se može postaviti na zid ili gurnuti u kut. Slažete se, najbolja opcija za skučene spavaće sobe. A ako je spavaća soba opsežna i ne treba štedjeti prostor? Tada se krevet može učiniti središtem interijera, elegantnim naglaskom koji će privući poglede, zadiviti i oduševiti. Da biste stvorili izvanredan prostor za spavanje, odaberite originalni namještaj. Čini se da je okrugli krevet namjerno stvoren za takve slučajeve– s njom se unutrašnjost više ne može kriviti za svakodnevicu.

Okrugli krevet u unutrašnjosti– uvijek je to blagi šok: bez kutova i standardnih silueta na koje smo navikli. To su glatke linije, uzbudljivi oblici, moderan stil i puno mogućnosti za eksperimentiranje s uređenjem spavaće sobe. Samo želim postaviti okrugli krevet u središte sobe, a sve ostale predmete i pribor pretvoriti u pratnju za njega. Prihvatljivo je i poznatije postavljanje uza zid ili u kut– glavna stvar je da u blizini okruglog kreveta ima dovoljno prostora za opremanje i slobodno kretanje.

Imajte na umu da okrugli krevet zauzima dvostruko više prostora u unutrašnjosti od svog pravokutnog kolege. Stoga ponekad izgleda glomaznije. Učinak masivnosti može se izravnati odabirom kreveta u minimalističkom stilu & # 40; s niskim okvirom, uskim madracem & # 41; ili "lebdeći u zraku" model & # 40; s jednom nogom u sredini & # 41;.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Filip

    Koliko je vremena bilo potrebno za postavljanje ovih 19 okruglih kreveta u unutrašnjosti?

    Odgovori
  2. Bruno Radić

    Koja je svrha ovih 19 okruglih kreveta u unutrašnjosti?

    Odgovori
Dodaj komentare