...

13 najboljih dizajnerskih kuhinja 2012

Visoka tehnologija, funkcionalnost i udobnost. Novi – "stambeni" – izgled. Danas svatko može organizirati kuhinjski prostor prema svojim željama.

Naš izbor predstavlja trenutni dizajn kuhinje na slikama– novosti iz 2012. Najbolje dizajnerske kuhinje 2012. odlikuju se ergonomijom, funkcionalnošću i tehničkom izvrsnošću, a istodobno kuhinja poprima značajke životnog prostora. Modularni princip i ugrađena oprema omogućuju vlasniku da organizira kuhinjski prostor prema svojim mogućnostima, ukusima, potrebama i preferencijama. Kuhinja može igrati ulogu blagovaonice i dnevnog boravka, organski prihvatiti radni kutak i prostor za rekreaciju, postati alat za zoniranje na velikim površinama ili se kompaktno uklopiti u unutrašnjost druge namjene.

Ormari i police više nisu mjesto za pohranu samo kuhinjskog posuđa i posuđa. Sada na njih možete staviti bilo koji pribor, knjige, audio i video opremu itd.d. Postoji tendencija da se riješite nepotrebnih detalja– ručke na vratima i ladicama postupno postaju stvar prošlosti, zamjenjuju ih mehanizmi koji se aktiviraju jednostavnim dodirivanjem površine. Najbolje dizajnerske kuhinje 2012. godine karakterizira visok stupanj opremljenosti kućanskim aparatima, koji su često vješto skriveni iza fasada, a po potrebi se lako izvlače. Zahvaljujući tome, kuhinja dobiva novu sliku i pretvara se iz uslužnog prostora u ugodno životno okruženje.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ivan Jurić

    Koje su karakteristike i elementi koje čine ovih 13 dizajnerskih kuhinja najboljima u 2012.? Jesu li funkcionalne i estetski privlačne? Koji materijali su korišteni i ima li inovativnosti u njihovom dizajnu? Jesu li prilagođene različitim potrebama korisnika i jesu li uključile moderne tehnologije? Želio bih saznati više o ovim kuhinjama kako bih mogao proširiti svoje znanje o dizajnu i inspirirati se.

    Odgovori
Dodaj komentare