...

25 ulomaka dekora kuhinjskih setova

Kuhinjski set je kombinacija elemenata: struktura, mehanizama, pribora, dekora. Potonji je važna komponenta dizajna kuhinjskog namještaja. U našem izboru fotografija – uzorci kuhinjskog dekora.

Snaga je u detaljima

Kuhinjski namještaj, poput velikog dizajnera, sastoji se od čestica sastavljenih zajedno. Glavna uloga u ovom "konstruktoru" propisano žičanim okvirom– okosnica slušalica, bez kojih svi ostali elementi nemaju smisla. Značajke okvira određuju koliko će Slušalice biti udobne i prostrane. Prikladni uređaji, mehanizmi i pozadinsko osvjetljenje određuju njegovu funkcionalnost.

Međutim, dekor kuhinje– to je prvo na što obraćamo pažnju. Percepcija kuhinjskog dekora ovisi o završetku prednjeg dijela– ploče i fasade. Profiliranje, patina, vitraji, višebojna plastika i drugi ukrasni užici postaju vrhunac slušalica.

Još jedan sastavni dio dekora kuhinjskih setova je pribor. Često originalne ručke, kuke, tračnice daju kuhinjskom namještaju poseban šarm.

Širok raspon uzoraka dekora kuhinjskih setova možete vidjeti na fotografiji našeg uredničkog izbora.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Filip Tomić

    Gdje mogu pronaći više informacija o tim kuhinjskim setovima?

    Odgovori
Dodaj komentare