...

25 sofe i fotelje

Mekani kutak može se sigurno nazvati glavnim atributom dnevne sobe. Daje udobnost, također odlučuje kako će interijer izgledati-klasično konzervativno ili ultra moderno. Pronađite svoj par kauč-fotelja u našem izboru fotografija.

Stil i udobnost

Moderne sofe i fotelje– najveća skupina u obitelji tapeciranog namještaja. Zbog njihove namjene, povećani zahtjevi nameću se sofama i foteljama za dnevni boravak. Trebali bi biti elegantni, funkcionalni, ergonomski i udobni. Stoga je izbor vlastite verzije tapeciranog namještaja vrlo odgovoran.

Morate sami isprobati sofe i fotelje u različitim salonima namještaja, a prvo pogledajte priličan broj fotografija. Ne smijemo zaboraviti da bi se mekane sofe i fotelje, namještaj za ormare, stolovi i drugi elementi interijera trebali skladno kombinirati i podržavati stil vašeg doma.

Na fotografiji našeg izbora tapecirani namještaj predstavljen je u kontekstu interijera različitih stilova u kombinaciji s drugim komadima namještaja.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Stjepan Kovačević

    Imate li 25 sofe i fotelje na prodaju? Ako da, koje su cijene i koje vrste namještaja nudite? Trebam nešto za opremanje svog doma i zanima me kakve ponude imate. Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare