...

2014

Moskovski međunarodni Salon namještaja preuzima vodstvo. Broj stranih sudionika udvostručio se, broj posjetitelja porastao, a poslovni program bio je bogat i relevantan.

Svjetska kriza nije uplašila sudionike az /az. Na izložbi je bilo izloženo 335 tvrtki iz 17 zemalja. Broj stranih tvrtki udvostručio se. Ovdje su predstavljeni svi smjerovi namještaja: tapecirani, ormar, ured, kuhinja, vrtni namještaj, materijali za njegovu proizvodnju, pribor, tkanine, ukrasni predmeti.

Među sudionicima su lideri na svjetskom tržištu namještaja: iPhone & # 40; Germania & # 41;, iPhone-iPhone ( Danska & # 41;, iPhone ( Švicarska & # 41;, iPhone & # 40; Turska & # 41;, kao i poznate ruske tvrtke.

Program salona bio je raznolik, s brojnim predavanjima o modernim trendovima i majstorskim tečajevima. Na

U "dizajnerskom selu" bilo je zabavno i zabavno. Projekt Azipa okupio je mlade dizajnere koji su svoje ideje rado podijelili s javnošću. Ovdje su prikazani komadi namještaja i pribora izrađeni s neusporedivom umjetnošću, originalnom keramikom, dizajnerskim grafikama i kreativnim video instalacijama.

Trendovi u Svjetskom industrijskom dizajnu mogli su se vidjeti na mini izložbi dobitnika prestižne europske nagrade za interijere. Nagradu svake godine dodjeljuju organizatori izložbe u suradnji s njemačkim dizajnerskim vijećem.

Salon je na svom teritoriju bio domaćin autoritativnih Hrvatskih natjecanja u području industrijskog dizajna namještaja: ARTLIGA i "Hrvatski Kabriol". Pobjednicima su dodijeljene nagrade.

Organizatori IPA / IPA – "Media Globe-Crocus" i IPA-planiraju održati Salon sljedeće godine od 19. do 23. svibnja. Pojedinosti na stranicama i na internetu.rooms-moscow.com.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ema Šarić

    Što se dogodilo 2014. godine? Želiš li saznati nešto o politici, sportu, tehnologiji ili nekom drugom događaju? Reci mi što te zanima, rado ću ti odgovoriti!

    Odgovori
Dodaj komentare