...

19 sofe za spavaću sobu

Minijaturni, elegantni model dodati će šarm i udobnost unutrašnjosti spavaće sobe. Lavsites, banketi, tapecirane klupe izgledaju sjajno uz zid ili uz prozor, upareni s toaletnim stolom ili u podnožju kreveta.

Lavsit ili banket?

Kauč u unutrašnjosti spavaće sobe sigurno će morati biti na mjestu, glavna stvar je odabrati pravi model. Na primjer, kutne modularne sofe ili kauči na razvlačenje– to je više opcija za dnevni boravak. A u spavaćoj sobi trebao bi biti elegantan i lagan kauč koji će zauzeti najmanje prostora i napraviti spektakularan ansambl s krevetom i drugim elementima namještaja.

Sofe za spavaću sobu– to su lovesites, banketi, tapecirane klupe koje izvrsno izgledaju uz zid ili uz prozor, uparene s toaletnim stolom ili u podnožju kreveta. Kauč za spavaću sobu, kao i bilo koji drugi komad namještaja, mora biti odabran za interijer prema stilu.

Svijetli naglasak u modernoj spavaćoj sobi bit će moderan kauč na okviru od masivnog drveta, tamburata ili MDF-a u kožnim presvlakama. Netko bi više volio funkcionalnu klupu u potpunosti izrađenu od drveta sa sjedalom omekšanim ukrasnim jastucima. A netko će, kako bi stvorio dizajnerski naglasak, odabrati kauč s visokim naslonom, ukrašen kapitonskim šavom i izrezbarenom "krunom" ili duga Art Deco klupa– morat će doći na mjesto ne samo u spavaćoj sobi, već i povremeno napraviti par blagovaonskog stola.

Sofe u klasičnom stilu izgledaju vrlo lijepo. Najčešće se izrađuju na okviru izrađenom od vrijednih vrsta drveta & # 40; bukva, mahagonij, orah & # 41;, ukrašeni su rezbarijama na leđima i donjem kunau sjedala, imaju okrenute naslone za ruke, graciozne noge-kabriole. Sami odlučite što želite, model s tvrdim sjedalom, ispod kojeg je skrivena kutija za odlaganje, ili kauč prekriven tekstilom, ukrašen čipkom, karanfilima za namještaj"Bečka slama", ili čak u kombinaciji sa stolom.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Marko Čulić

    Imate li 19 sofi za spavaću sobu ili se to odnosi na nešto drugo? Zvuči neobično imati toliko sofi u spavaćoj sobi, ali uvijek sam znatiželjan da saznam nove ideje za uređenje prostora. Hvala unaprijed na odgovoru!

    Odgovori
    1. Tomislav

      Ne, 19 sofi ne bi bilo tipično ni za jednu spavaću sobu. Možda se radi o nesporazumu ili grešci u komunikaciji. Ako je potrebno, mogu vam ponuditi savjete ili ideje za uređenje vaše spavaće sobe kako bi bila udobna i funkcionalna. Hvala na interesu i pitanju!

      Odgovori
Dodaj komentare