...

16 sofe u klasičnom stilu: moderna interpretacija

Nije ni čudo što kažu da su klasici bezvremenski. Klasici se mogu nazvati "zlatnom sredinom" u čitavoj raznolikosti stilova. Otuda i njegova trajna važnost.

Ne starenje klasika

Razvoj kreativnih koncepata iz prošlosti normalan je dio modernog dizajna. Kao rezultat toga, pojavljuju se veličanstveni primjerci namještaja, na starinski način lijepi i na moderan način udobni. Najbolji primjer mogu biti moderne klasične sofe.

Savršene proporcije klasičnog namještaja čine ga ne samo referentnim, već i univerzalnim, tako da se kauč u klasičnom stilu lako uklapa u moderan interijer. Pogotovo s obzirom na to da su novi materijali i tehnologije učinili kanonske sofe u klasičnom stilu samo savršenijima. U isto vrijeme, klasične sofe zadržavaju svoju legendarnu estetiku: temeljnost, status, eleganciju. Zadržavajući Najbolja svojstva namještaja prošlih stoljeća, stekli su visok stupanj funkcionalizma i udobnosti.

Klasične sofe u modernoj interpretaciji pokazuju naš izbor fotografija.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Marko Čulić

    Može li se očekivati da ove moderne interpretacije klasičnog stila budu jednako izdržljive kao originalne sofe?

    Odgovori
Dodaj komentare