...

14 mogućnosti namještaja za mali hodnik

Nema se gdje okrenuti u malom hodniku? Višenamjenski namještaj, zidne kuke, viseći ormari i police, zrcalne površine i minimalni ukrasni elementi pomoći će vam da oslobodite prostor.

Mali hodnik može se shvatiti kao problem ili kao način pronalaska kreativnog rješenja za uređenje i uređenje ove sobe. Namještaj u hodniku za male stanove mora imati jednu važnu kvalitetu– budite višenamjenski. Ova opcija namještaja za mali hodnik uštedjet će prostor i istovremeno zadržati ergonomiju prostora.

Izvrsno rješenje bila bi otvorena vješalica u kombinaciji s policom za šešire i ormar za cipele ili komoda s ugrađenim ogledalom. Takav namještaj za mali hodnik ne zauzima puno prostora i omogućit će vam da napravite nekoliko manipulacija odjećom i obućom odjednom, što će vam značajno uštedjeti vrijeme i živce. Bolje ga je postaviti izravno na zid. Što se tiče izgleda, moderni namještaj je poželjniji od klasičnog, t.k. izgleda lakše.

Klasična verzija namještaja u hodniku za male stanove također je prihvatljiva, ali treba imati na umu da ukrasni elementi mogu značajno preopteretiti prostor. Kako ne biste ugrozili svoje preferencije, možete premjestiti mjesto za pohranu nesezonskih i često korištenih stvari iz hodnika na drugo mjesto u stanu.

Kompleti namještaja koji štede prostor– izvrsna opcija za mali hodnik, ali ako je ideja"sve u jednom" ne čini vam se zanimljivim, pokušajte sami kombinirati nekoliko elemenata namještaja. Glavni naglasak stavite na viseće police, zidne kuke i ogledala. Pokušajte imati što manje predmeta na podu.

Razmislite o namještaju za mali hodnik s fotografijom našeg izbora– možda među predloženim predmetima možete prepoznati"svoje" opcija.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Tea Čulić

    Kakve su dimenzije tih 14 mogućnosti namještaja za mali hodnik i mogu li se prilagoditi različitim prostorima i stilovima uređenja?

    Odgovori
Dodaj komentare