...

25 kutnih kuhinjskih jedinica

Ergonomski kutni set može se odabrati u kuhinji bilo koje veličine. Njegove prednosti u odnosu na linearne slušalice su prostranost i mogućnost korištenja svih kuhinjskih zona što je prikladnije moguće.

Ergonomija u obliku slova L

Ako idete u korak s vremenom i odaberete originalna unutarnja rješenja za svoj dom, obratite pažnju na kutne kuhinjske setove. Iako su strukturno složene i masivnije od linearnih slušalica, ali su izražajne, funkcionalne i prostrane. Fotografije našeg uredničkog izbora pokazuju stilsku raznolikost kutnih kuhinjskih setova. O praktičnim značajkama određenog modela koji vam se sviđa možete saznati klikom na fotografiju i detaljnim proučavanjem njegovog opisa.

Dizajn kutne kuhinje odlikuje se promišljenom ergonomijom– sva područja u sobi maksimalno su uključena. U kutu, koji je prije bio nedostupan, sada se nalazi sudoper i kutni ormarić. Radna površina je također značajno povećana zbog velike duljine kutnih kuhinjskih setova. Ormari, stolovi, ladice i odjeljci više su nego dovoljni za spremanje posuđa, kućanskih aparata i ostalih dodataka korisnih u kuhinjskom životu.

Dizajn kutne kuhinje daleko je od običnog. Set smješten u kutu izgleda solidno, s njim kuhinja dobiva status. Ovdje objavljene fotografije pokazuju stilsku raznolikost kutnih slušalica. Odabirom namještaja u modernom, klasičnom ili bilo kojem drugom stilu stvorit ćete tematski dizajn kutne kuhinje. Preporučujemo da ne zanemarite materijal od kojeg je izrađen namještaj. Na ovdje objavljenim fotografijama nalaze se slušalice od iverice, MDF-a, masivnog drveta, u različitim završnim obradama.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Smilyana Dvorjak (author)

    Imate li dostupne sve 25 kutnih kuhinjskih jedinica?

    Odgovori
Dodaj komentare