...

24 bankete s naslonom

Izvrsno rješenje za sobe različitih namjena: hodnik, dnevni boravak, spavaća soba ili blagovaonica. Zauzimaju samo mali dio prostora i još uvijek pružaju dodatni prostor za sjedenje.

Bankete s naslonom pripadaju pomoćnim komadima namještaja. Njihov glavni plus je što ne zauzimaju puno prostora, a istovremeno obavljaju funkciju male stolice ili sofe. Prikladni su za sobe za različite namjene: postoje banketi za hodnik, dnevni boravak, spavaću sobu, blagovaonicu. Prema broju mjesta dijele se na jedno-, dva -, tri-ili više lokalnih & # 40; mjesta se mogu međusobno odvojiti pregradom & # 41;.

Ako želite kupiti malu sofu u hodniku, možda biste prvo trebali procijeniti bankete s naslonom za hodnik. Neki modeli imaju dodatne elemente u obliku ladica ili bočnih polica. Možete sjesti na njih kako biste promijenili cipele, prikladno je pohraniti sredstva za cipele u ladice, a na bočnu policu– stavite torbu. Takav banket uspješno će zamijeniti malu sofu u hodniku.

Banketi se razlikuju po visini leđa. Modeli s vrlo visokim naslonom bolje su postavljeni uz zid, dok ostali mogu stajati u drugim dijelovima prostorije, na primjer, uz krevet ili prozor. Sjedala za bankete s naslonom mogu biti mekana & # 40; u tekstilnim ili kožnim presvlakama & # 41; ili tvrdo & # 40; izrađene od drveta, plastike, rjeđe od metala & # 41;. Da biste povećali mekoću, na sjedalo možete staviti jastuke.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Stjepan

    Žao mi je, ali vaš zahtjev nije jasan. Možete li pojasniti o čemu se radi? Što točno želite pitati u vezi s banketima s naslonom?

    Odgovori
  2. Lovro

    Gdje mogu pronaći bankete s naslonom?

    Odgovori
  3. Dina Katić

    Što točno znači “24 bankete s naslonom”? Je li riječ o nekoj vrsti namještaja za posebne prigode ili možda o broju banketa uključenih u ponudu? Molim pojašnjenje, hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare