...

20 talijanskih kuhinja

Popularnost kuhinjskih setova iz Italije je izvan konkurencije. Međutim, u tome nema ništa iznenađujuće: talijanske kuhinje su kvalitetne i estetski besprijekorne. Uvjereni smo u ono što je rečeno uz pomoć ovdje objavljenog odabira fotografija.

Nenadmašan dizajn

Asortiman kuhinjskih garnitura sa sunčanog Mediterana nevjerojatno je bogat i predstavljen je modelima za svaki ukus. Za vas smo odabrali fotografije na kojima su predstavljene dizajnerske kuhinje, moderne kuhinje i kuhinje klasične talijanske proizvodnje. Italija, kao kolijevka europske renesanse, do danas ne nedostaje talentiranih kreatora koji stvaraju namještaj, šarmantan i elegantan, kvalitetan i funkcionalan.

Proizvodi s Apeninskog poluotoka prvenstveno se odlikuju dizajnom najvišeg standarda. Fotografije talijanskih kuhinja iz našeg izbora pomoći će vam da je bolje upoznate.

Talijanske dizajnerske kuhinje, modele za koje stvaraju majstori poznati u Italiji i svijetu– arhitekti i dizajneri– po narudžbi tvornice namještaja, često se cijene čak i skuplje od klasičnih.

Talijanske kuhinje klasika– ovo je uistinu klasik žanra: odlikuju se gracioznošću, provjerom proporcija, temeljitošću završne obrade. U talijanskim tvornicama namještaja aktivno se koristi ručni rad: majstori kabineta ukrašavaju klasične setove ukrasnim elementima s rezbarijama. Fasade su izrađene od masivnog drveta.

Talijanske kuhinje Art Nouveau– to su svestrane trend slušalice koje su dizajnirali tvornički dizajneri i dizajneri. Moderne kuhinje jeftinije su od klasičnih i dizajnerskih, ali često nisu inferiorne ni u kvaliteti ni u izgledu.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Boris

    Koje su neke od najpoznatijih i omiljenih jela iz talijanske kuhinje?

    Odgovori
  2. Stjepan Lončarić

    Što su neki od najpoznatijih talijanskih jela? Je li istina da svaka regija u Italiji ima svoje karakteristične specijalitete ili ima neki općeprihvaćeni talijanski kulinarski identitet? Koja talijanska jela preporučate za probati?

    Odgovori
Dodaj komentare