...

20 bračnih kreveta različitih širina

Kraljevski snovi sanjaju se na krevetima u viktorijanskom stilu, a moderne akcijske igre na krevetima u modernom stilu. Što preferirati? U prodaji je sve što zadovoljava najzahtjevnije nepce!

Bračni krevet– simbol obiteljske udobnosti– može se isporučiti u različitim širinama & # 40; 160, 180 ili 200 cm & # 41;. Prilikom odabira širine bračnog kreveta važno je razmotriti koji vam je položaj spavanja najpoželjniji. Za ljubitelje spavanja na boku prikladan je krevet širine 160 cm. Za one koji uglavnom spavaju na leđima, kao i za ljude zrele dobi, optimalna širina je 200 cm.

Svaka fotografija bračnog kreveta u unutrašnjosti dokazuje da ovaj komad namještaja stvara atmosferu u spavaćoj sobi, a na svakoj fotografiji bračnog kreveta možete vidjeti svoj vrhunac. Ljubitelji klasika oduševit će krevete u viktorijanskom stilu s nadstrešnicom i rezbarenim uzglavljem, onima koji preferiraju moderan stil odgovarat će model stvoren uzimajući u obzir najnovije trendove u dizajnu.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Matej Lončar

    Koji je razlog zašto su bračni kreveti različitih širina? Da li je to radi raznolikosti ili postoji neki drugi faktor koji utječe na izbor širine kreveta?

    Odgovori
Dodaj komentare