...

17 malih kauča

Ove sofe, unatoč skromnoj veličini, ni na koji način nisu inferiorne u odnosu na standardne modele u praktičnosti. Pogledajmo što su nam proizvođači namještaja spremni ponuditi.

Internet & # 40; Ljubav sjedalo )– prekomorski naziv za malu sofu, na kojoj ne mogu sjediti više od dvije osobe, pa čak i tada, daleko od"pionira" udaljenost jedna od druge. Općenito, Ljubavni sitovi više nalikuju ogromnim foteljama i, za razliku od punopravnih sofe, uopće nisu dizajnirani za ležanje. Osim ako, naravno, nije kauč na razvlačenje.

Prvi ljubavni sitovi izgledali su poput drvenih klupa. Slične sofe za dvoje možete pronaći u našem izboru fotografija. Raspon modernih malih sofe mnogo je širi. Mogu biti sa skrivenim ili otvorenim okvirom. Sa i bez sklopivog mehanizma. Presvlake također variraju. Može biti Koža, Tekstil. Ili potpuno odsutan. U prodaji možete pronaći i ljubavne sitove izrađene na stari način i super moderne modele. Potonji su ponekad opremljeni ugrađenim pomičnim stolovima i svjetiljkama.

Male sofe, unatoč veličini, vrlo su udobne i izgledaju prezentirano. U skromnim apartmanima imaju mjesto po definiciji, ali u rekreacijskom području prostrane seoske kuće love-sit bit će sasvim prikladno. Usput, dvokrevetne sofe pale su na dvorište i u javne prostore, postajući poznati komad namještaja u recepcijskim uredima.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Antonio

    Kakav je razlog za odabir 17 malih kauča? Da li je to zbog praktičnosti ili estetike? Što je utjecalo na tu odluku?

    Odgovori
  2. Lea Tomljanović

    Koliko prostora zauzimaju ti “17 mali kauča” i jesu li odvojeni ili spojeni u jedan veći komad?

    Odgovori
Dodaj komentare