...

16 dizajnerskih stolica

Postoji nekoliko načina za brzo i bez napora transformirati dosadan interijer. Jedan od njih je— kupite svijetlu stolicu od poznatog dizajnera.

Ne znate kako oživjeti dosadan interijer? — Ponašajte se kao profesionalni dekorateri: obratite se poznatim primjerima svjetskog dizajna. Naime: aktivnije koristite dizajnerske stolice prilikom uređenja interijera. Jedan svijetli objekt oživjet će svaki jednobojni ili neutralni prostor.

Bojite se da kultni komadi namještaja imaju neočekivane oblike? Doista, hoće li biti ugodno u njima? — Ne treba se bojati: upravo je to slučaj kada je "dizajn prošao test vremena". Dizajnerske fotelje imaju oblike savršene za odmor i opuštanje.


O pravima oglašavanja


Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Fran Miletić

    Koje su brendovi i mogu li se vidjeti slike ovih 16 dizajnerskih stolica?

    Odgovori
    1. Marko

      Neki od brendova dizajnerskih stolica uključuju Kartell, Knoll, Herman Miller, Vitra, Fritz Hansen, Emeco, Alessi, Muuto, Hay, Meridiani, Poltrona Frau, Cassina, i mnogi drugi. Da bi se vidjele slike 16 različitih dizajnerskih stolica, preporučam pretraživanje online trgovina ili kataloga ovih brendova. Također, možete posjetiti specijalizirane prodavaonice namještaja ili dizajnerskih salona koji će vam pružiti uvid u različite modele i stilove ovih stolica.

      Odgovori
Dodaj komentare