...

15 klasičnih sofe s suknjom

Skromni pamuk ili luksuzni baršun? Ponekad stil suknje određuje stil interijera. Što proizvođači namještaja nose sofe?

Zašto kauč treba suknju? Prije svega, ovo je lijep način da sakrijete nešto ne baš lijepo od očiju: masivne noge, elementi sklopivih mehanizama kojima su opremljeni mnogi modeli sofe ili stvari koje ponekad spremimo na pod. U galeriji prijedloga proizvođača možete vidjeti različite modele sofe i različite "suknje", i naglašeno skromni i bujni, od svile i baršuna, koji su važan dio dekora, ukrašavajući namještaj. Klasični namještaj s "suknjom" najbolje će izgledati u sobi u kojoj Tekstil igra važnu ulogu— u susjedstvu s prekrivačima, jastucima, zavjesama i svim vrstama draperija. Boja i tekstura"suknje" može odgovarati drugom tekstilu ili može biti u suprotnosti s njim.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lara Katić

    Možete li molim vas dati više informacija o “15 klasičnih sofama s suknjom”? Kako izgledaju? Jesu li dostupne za prodaju? Koja je svrha suknje na sofi? Hvala unaprijed na odgovoru!

    Odgovori
Dodaj komentare