...

13 modela postolja za cipele

Kako ne biste bacili cipele i čizme na prag po dolasku kući, na vrata stavite prostran i moderan ormar. Ne samo da će spasiti hodnik od nereda cipela, već će postati i ukras interijera.

Za čizme, čizme i cipele

U velikoj obitelji postoji dovoljno pari cipela da se cijeli odjeljak u svlačionici odvoji za njihovo skladištenje. Međutim, rijetko tko pere i stavlja cipele u ormar odmah po dolasku kući. Obično skinemo cipele na pragu i ostavimo ih tamo. Kao rezultat toga, s vremenom se ispod vrata nakuplja impresivna kolekcija cipela koja se zapetlja pod nogama i stvara osjećaj nereda u hodniku.

Ormarići za cipele u hodniku pomoći će nam da riješimo ovaj problem. Ovi kompaktni podni ormarići vrlo su zgodni za odlaganje čizama, čizama, cipela koje trenutno nosite, kao i za držanje proizvoda za njegu cipela u gornjim ladicama.

Da biste pravilno odabrali ormar u hodniku, usredotočite se na veličinu svoje "garderobe za cipele". U hodniku postoje visoki i prostrani ormarići za cipele, opremljeni dubokim policama do svoje pune visine. Mogu pohraniti do deset do petnaest pari cipela. Ostali ormarići za cipele u hodniku kompaktni su i idealni za uske hodnike male veličine, ali sadrže samo par čizama i nekoliko pari cipela. Ormar u hodniku opremljen je zglobnim ili sklopivim vratima na nosačima, često ima par valjanih kutija za spremanje svih vrsta pribora za cipele. Moderni modeli postolja izrađeni su od metala, plastike, MDF-a i ukrašeni furnirom, lakom, ogledalima, modernim otiscima. Klasični ormarići za cipele od prirodnog drva obrađuju se posebnim spojevima koji sprečavaju isušivanje i deformaciju namještaja.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ante Rukavina

    Imajući u vidu 13 modela postolja za cipele, koji od tih modela je najbolji za očuvanje oblika i kvalitete cipela? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare