5 jednostavnih trikova kako napraviti ugodnu spavaću sobu u potkrovlju

Miran, neutralan interijer s laganim sjećanjima idealiziranih europskih pastorala-švicarskih Koliba, engleskih vikendica i, naravno, francuske Provanse-najbolje je mjesto za miran život na selu.

Informacije o objektu. Privatna stambena zgrada izrađena od kalibriranog drveta, izgrađena prema finskoj tehnologiji.

Želje kupca. Spavaća soba u potkrovlju u drvenoj kući trebala bi biti ispunjena seoskom udobnošću i istovremeno biti udobna na moderan način.

Odluka dizajnera. Seoska drvena kuća nalazi se na karelijskoj prevlaci, u borovoj šumi na obali jezera. Spavaća soba u kući od drveta u potpunosti je obložena drvetom— zidovi, pod, strop. U ovoj spavaćoj sobi lijepo je provesti večeri uz čašu vina, uživajući u prekrasnom pogledu i kupajući se uz kamin. Drvena spavaća soba ispunjena zrakom i svjetlošću. Dizajn spavaće sobe od drveta izrađen je u kombinaciji bijeljenih boja— najsvjetlije boje prirodnih završnih materijala, blijedog tekstila i sivo-bež mramora kamina. Sve to— rezultat velikog rada i brojnih boja. Rezultat je oduševio i dizajnera i vlasnike kuća— lagan poput daha vjetra, prirodni koloristički uzorak služi kao pozadina veličanstvene prirode, žive vatre kamina i protagonista ovog interijera— ljudi koji žive u kući.

5 trikova koje treba ponoviti

Gledamo i druge projekte spavaćih soba

Interijer spavaće sobe iz projekta koji je realizirao dizajner Interijer spavaće sobe iz projekta koji je realizirao arhitekt Andrej Kurochkin Interijer spavaće sobe iz projekta koji je realizirala kreativna rezidencija Vjačeslava Gedueva
Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Mia Horvat

    Kako mogu primijeniti ove jednostavne trikove u mojoj spavaćoj sobi u potkrovlju? Imate li još neke savjete kako je učiniti ugodnijom i udobnijom? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare