30 klasičnih talijanskih spavaćih soba

Klasični talijanski stil je lijepa mediteranska estetika, prirodni materijali. Elegancija i sofisticirani luksuz interijera spavaće sobe dat će namještaj izrađen u sunčanoj Italiji.

  • iz 30

Renesansni Odjek

Klasični talijanski stil interijera prozračan je, aristokratski, profinjen. U tome nema ništa iznenađujuće, jer se formirao u Italiji, koja je oduvijek bila kolijevka i središte razvoja europske klasične umjetnosti. Odabirom talijanskog namještaja u klasičnom stilu za svoju spavaću sobu, definitivno nećete pogriješiti.

Talijanske spavaće sobe lišene su pretjeranog luksuza i pompoznosti baroka, Parade carstva, gotičke tame. Izgledaju plemenito, ali istodobno su jednostavni i utilitarni, jednom riječju savršeno prilagođeni svakodnevnim potrebama svojih stanovnika.

Prisutnost svakog komada namještaja i pribora u talijanskim spavaćim sobama opravdana je prvenstveno praktičnim razlozima. Kreveti, komode, ormari, ormarići, ogledala– svi su proizvodi lijepi, funkcionalni i udobni. Materijali prirodnog podrijetla, ručno izrađeni namještaj, luksuzni Tekstil, romantični lusteri i svjetiljke, pastelna paleta boja i more prirodnog svjetla– evo glavnih karakteristika klasičnih talijanskih spavaćih soba.

Čitaj više  Spavaća soba s velikim prozorima: dizajnerica Olga Savenkova
Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Viktor

    Gdje mogu pronaći ove klasične talijanske spavaće sobe i ima li online trgovina koja ih prodaje?

    Odgovori
  2. Leon

    Koja je cijena i gdje se mogu pronaći ove 30 klasičnih talijanskih spavaćih soba?

    Odgovori
  3. Marta Rogić

    Koje su karakteristike klasičnih talijanskih spavaćih soba i kako se mogu prilagoditi različitim stilovima uređenja?

    Odgovori
Dodaj komentare