...

13 vrhunskih ormara

Fino drvo, vrhunski dizajn: luksuzni ormarići izgledaju bogato i temeljito unatoč laganoj mobilnoj konstrukciji.

Čvrsti visokokvalitetni materijal, izvrstan dizajn i mobilna moderna konstrukcija prilično su kompatibilni, to dokazuju vrhunski ormari europskih proizvođača vrhunskog namještaja. Ormari za odjeću i posteljinu s kliznim vratima izrađeni su od masivnog oraha, hrasta ili egzotičnog drveta, među završnim obradama– lak visokog sjaja, furnir, koža, staklo, neki modeli ukrašavaju drveni rezbareni dekor. Unutarnja organizacija prostora također odgovara visokoj klasi namještaja: elitni klizni ormari imaju ergonomsko punjenje, opremljeni su LED pozadinskim osvjetljenjem, a neki proizvođači koriste klizna vrata kako bi u njega ugradili ravni televizor. U našem izboru fotografija premium ormara možete odabrati model za interijere različitih stilova.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Ivan

    Kako bih mogao/informirala se/saznati više o tim vrhunskim ormarima?

    Odgovori
  2. Nikola Kovačić

    Koji od tih ormara ima najbolji omjer kvalitete i cijene? Želim pronaći ormarić koji će trajati, ali ne želim platiti previše. Molim prijedloge i savjete!

    Odgovori
Dodaj komentare