...

18 uredskih polica

Mislite li da je uredska polica dosadna? Kako god! I naš današnji izbor fotografija dokaz je toga.

Gotovo uvijek riječ "ured" izaziva čežnju za radnikom. Doista, u mislima većine nas, ured– to je bezlična soba u kojoj su radnici s bijelim ovratnicima prisiljeni raditi velike stvari od jutra do večeri uz pauzu za čaj. Ali posao može biti zabavan, a ured– imati lice.

Stvaranje zdrave, vesele atmosfere na radnom mjestu pomoći će originalnom namještaju, posebno– uredske police. Mislite da je uredska polica– nepromjenjivo tužna konstrukcija od iverice? – Varate se, danas postoji mnogo zabavnih alternativa. Dizajneri ne štede na idejama i stvaraju nevjerojatne stvari. Nešto se može vidjeti u našem izboru. Ovdje možete i šarene police iz "kocke", i police-labirinti, mobilne police. i kao da strukture lebde u zraku.

Usput, većina regala predstavljenih u izboru može se koristiti ne samo kao sustavi za pohranu, već i kao razdjelnici prostora.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Stipe

    Koliko često održavate uredske police i kako organizirate materijale na njima? Da li koristite neki poseban sustav ili je to neformalno?

    Odgovori
    1. Juraj

      Uredske police održavam redovito, obično jednom tjedno ili prema potrebi. Organiziram materijale prema vrsti i svrsi, koristeći različite kutije, mape i ladice. Također koristim etikete kako bih lakše pronašla potrebne dokumente. Nemam poseban sustav, već se organiziram prema svojim potrebama i preferencijama. Važno mi je da je sve pregledno i pristupačno kako bih učinkovito obavljala svoje zadatke.

      Odgovori
  2. Karlo Kovačić

    Koliko teških i velikih stvari mogu stati na 18 uredskih polica? Trebam znati ima li dovoljno prostora za sve potrebne predmete ili da razmislimo o dodatnom skladištenju.

    Odgovori
Dodaj komentare