...

25 modernih kuhinja

Ponekad strogi, a ponekad izuzetno ekstravagantni, nužno ergonomski i funkcionalni, moderni kuhinjski setovi iznenađuju svojim dizajnom i oduševljavaju izvrsnim svojstvima izvedbe.

Moderna kuhinja

Kuhinjski namještaj na fotografiji uredničkog izbora odlikuje se dekorativnom sažetošću, funkcionalnošću i ergonomijom, t. e. ima glavne značajke modernog stila. Riječ je o modernim kuhinjama o kojima ćemo razgovarati, a istovremeno ćemo se upoznati s njihovom raznolikošću modela.

Moderne kuhinje na fotografiji izgledaju izražajno i arhitektonski. Opremljeni su zglobnim i podnim modulima namještaja pravokutnih oblika, koji se mogu rasporediti, uzimajući u obzir zahtjeve ergonomije što je više moguće. Moderne kuhinje često se nadopunjuju otočnim ili poluotočnim stolovima i šankovima koji ih čine još estetski i funkcionalno privlačnijima.

Ormari i ormarići modernih kuhinjskih setova opremljeni su policama potrebnih veličina i konfiguracija na zahtjev kupca. Za uredno i tiho zatvaranje vrata i ladica predviđeni su električni vodiči, pneumatski amortizeri i podesive šarke koje vam omogućuju da ih zatvorite laganim dodirom. Vrhovi stolova za rezanje izrađeni su od tako lijepih i izdržljivih materijala kao što su prirodni ili umjetni kamen, keramika, čelik, Kaljeno staklo. Ugrađena rasvjeta, pribor neobičnog dizajna ili njegova potpuna odsutnost dodaju konstruktivnu lakoću i ekskluzivnost kuhinjskog namještaja.


Publikacija je koristila materijale iz izvora


Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Leon

    Koje su najpopularnije moderne kuhinje u vašem mišljenju?

    Odgovori
  2. Ana Kovačić

    Koje su ključne značajke modernih kuhinja? Jesu li funkcionalnost ili estetika važniji? Želi li se naglasak staviti na inovativne tehnologije ili na minimalistički dizajn? Kakvi su materijali i boje najpopularniji u modernim kuhinjama danas? Jesu li otvoreni koncepti ili tradicionalne zatvorene kuhinje više tražene? Voljela bih čuti vaše mišljenje o ovom trendu moderanizacije kuhinja.

    Odgovori
Dodaj komentare