...

18 trendovskih kuhinja: Izbor urednika

Najrelevantniji svjetski trendovi – u našem stanu. Na što profesionalci prvo obraćaju pažnju kada stvaraju moderne kuhinje?

Naš izbor fotografija prekrasnih kuhinja uključuje modele koji udovoljavaju trenutnim trendovima modernog dizajna interijera, među njima– laureati svjetskih natjecanja, dizajnerske kuhinje, setovi stvoreni prema projektu arhitekta, predstavljeni posljednjih godina, Novi proizvodi. Prije svega, bez obzira na stil, njihovo unutarnje punjenje odlikuje se proizvodljivošću i funkcionalnošću: savršeno funkcionirajući mehanizmi, pozadinsko osvjetljenje, brojni spremnici na izvlačenje i zatvoreni prostori prilagođeni za pohranu određenih proizvoda & # 40; tako se u modernim vinskim ormarićima temperatura može zasebno prilagoditi za crna i bijela vina & # 41;. Drugi trend koji odražavaju fotografije prekrasnih kuhinja– konciznost i svestranost. Autori izbjegavaju detalje specifične isključivo za kuhinju– danas stvaraju univerzalne modele u različitim stilovima koji se u potpunosti mogu uklopiti u dnevni boravak, u bilo koji otvoreni studio prostor.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ela Horvat

    Koji od tih trendovskih kuhinja biste preporučili za manji prostor ili stan?

    Odgovori
Dodaj komentare