...

13 oslikanih kuhinjskih fronta od drveta

Kuhinjski namještaj od drva postoji bezvremenski i modni trendovi. Za ljubitelje klasike fasade od masiva su izvan konkurencije. Proizvođači pridaju posebnu važnost njihovoj završnoj obradi i slikanju.

Trajna ljepota drveta

Praktična i estetska svojstva drva čine ovaj materijal ekskluzivnim, tako da slušalice izrađene od njega imaju poseban status. Fasade su"lice" kuhinjski set. Oni oblikuju izgled kuhinje. Kuhinjske fasade izrađene od masivnog drveta mogu se kupiti zasebno kako bi se montirale na slušalice s kućištem izrađenim od materijala za pločice. Fasade od masiva sakriti će okosnicu slušalica, a unutrašnjost kuhinje dobit će željenu atraktivnost i status.

Proizvođači su osjetljivi na završnu obradu fasada od masivnog drveta. Klasične fasade ukrašene su rezbarenim dekorom, koriste se posebne tehnologije patiniranja za stiliziranje antike. Prilikom bojenja koriste se ekološki prihvatljive boje, netoksične boje na bazi vode kako bi se naglasilo prirodno zrno drveta, lakovi plemenitih nijansi, vosak za završnu obradu. Oslikane drvene fasade u seoskom stilu spajaju klasičnu sofisticiranost i rustikalni šarm. Fasade od masivnog drveta, ručno završene, opremljene kovanim okovima, pružit će kuhinji atmosferu sunčane Italije, mirne Provanse ili dobre stare Engleske.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Karlo Šarić

    Koji su stilovi i boje dostupni za ove oslikane drvene kuhinjske fronte?

    Odgovori
Dodaj komentare