...

11 bijelih fotelja

Bijela fotelja u unutrašnjosti je moderna i relevantna. Upoznajte modele predstavljene ove zime na izložbama namještaja u Parizu i Kelnu.

Čarolija bijele boje

Fotelje za dom prikupljene na fotografiji uredničkog izbora– ovo su najnoviji modeli predstavljeni na posljednje dvije izložbe namještaja– Asa & asa u Parizu i asa u Kelnu. Modeli se razlikuju u oblicima, nijansama dizajna i veličinama. Međutim, postoji jedna stvar zajednička svim stolicama– bijela boja presvlake.

Bijela fotelja izgleda aristokratski u unutrašnjosti, osim toga, možete je unijeti u bilo koju paletu– bijela boja je univerzalna i kombinira se sa svim bojama. Pronađite"svoje" fotelja na fotografiji našeg izbora: ovdje su predstavljene i tradicionalne fotelje za dom, stvorene prema klasičnim kanonima iz poznatih materijala, i inovativni modeli u modernom stilu.

Možete se odlučiti za fotelju koja svoj skladni izgled duguje francuskom namještaju iz stoljeća, koji je nadahnuo dizajnere da fotelju stvore na "skrivenom" okvir i okrenute noge od punog oraha. Netko će voljeti stolicu u etničkom duhu izrađenu od hrastovog drveta starog pet godina, s"pletenom" leđa i bijeli jastuci s baršunastim cjevovodima. U strogom modernom dnevnom boravku ukorijenit će se bijele stolice za dom s dubokim sjedalom, prekrivene tkaninom ili kožom, sa ili bez naslona za ruke, ukrašene gumbima za namještaj i šavovima.

Vrhunac interijera može biti bijela stolica na čeličnom okviru sa sjedalom, kao da je tkana od jastuka-valjaka, rotirajuća kožna stolica ili plastična reljefna stolica koja oponaša obrise tijela.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nina Tomljanović

    Gdje mogu pronaći 11 bijelih fotelja?

    Odgovori
Dodaj komentare