...

15 trendi sofe 2012

Jednobojne boje ne odvlače pažnju od inovativnih oblika. Dizajn i materijali rade na ergonomiji modela.

Modna umjetnička djela namještaja iz 2012. godine, koja predstavlja naša mini galerija sofe, imaju okvir izrađen od metala, masivnog drveta ili izrađen od plastičnih materijala. Jednobojne su posebno popularne među opcijama presvlaka– mirne ili svijetle nijanse. Iza mekih linija može se sakriti mehanizam koji podešava položaj naslona i naslona za ruke. Modne sofe od plastike dostojna su konkurencije mekim modelima. Mogu se sigurno koristiti i na otvorenom– na terasi ili uz bazen. Takve sofe ne samo da izgledaju spektakularno, već su i jednostavne za upotrebu. Moderan kauč iz našeg izbora može postati ukras vašeg gradskog stana ili seoske kuće.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Andrija Šarić

    Koje su najpopularnije boje i dizajni među tim trendi sofama iz 2012. godine?

    Odgovori
Dodaj komentare