...

13 modela kupaonskih ploča

Jedan od potrebnih komada namještaja u prostranoj kupaonici je countertop. Pripremili smo fotografiju koja će vas upoznati s radnim pločama različitih konfiguracija i stilova.

U dovoljno prostranim kupaonicama nema smisla raditi s"moidodirom" i mala zglobna polica s ogledalom. Unutrašnjost kupaonice opremljena funkcionalnom radnom površinom postaje mnogo elegantnija. Može trajno pohraniti toaletne potrepštine i kozmetiku i staviti stvari koje bi trebale biti pri ruci u određenom trenutku.

Kupaonske ploče– ovo je neovisan, najčešće zglobni modul, koji može imati različite duljine, jednostavnu i složenu konfiguraciju, bilo koji dekor. Countertop se preporučuje odabrati s orijentacijom na model sudopera. Na primjer, stolni sudoper može se postaviti na bilo koju radnu površinu– kamena, drvena, izrađena od umjetnog materijala. Kupaonske ploče izrađene od materijala koji se lako reže & # 40; laminirana iverica, MDF, kompozit & # 41; bolje za ugradbene sudopere. Zglobna radna ploča može biti kombinacija s visećim sudoperom.

Često se kupaonske ploče kombiniraju s umivaonicima u jednu cjelinu i tvore umivaonik. Takvi modeli imaju nekoliko prednosti: izgledaju vrlo stilski, lakše se brinu za njih & # 40; budući da su čvrsti & # 41;, lakše je povezati & # 40; jer nema poteškoća s rezanjem radne površine & # 41;. Ulogu radne površine u ovom slučaju igraju izdužena krila sudopera.

Kako countertops mogu ukrasiti unutrašnjost kupaonice, pokazuje naš urednički izbor fotografija.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Stjepan Jurić

    Koji su dostupni materijali za izradu tih 13 modela kupaonskih ploča?

    Odgovori
Dodaj komentare