13 kutova za kuhinju

Kuhinjski kutovi-lijepi, udobni i ergonomski-najoptimalnija opcija za blagovaonski namještaj. Koje modele kuhinjskih uglova nude europski proizvođači, pokazuje naš izbor fotografija.

Kuhinjska ergonomija

Kuhinjski kutovi različitih proizvođača uključuju drugačiji set namještaja– to može biti kutna klupa, par stolica i stol za blagovanje, ili samo kutna garnitura i stol, ili čak samo klupa ili kauč posebnog oblika. Proračunski kutovi za kuhinju vrlo su popularni u Rusiji– omogućuju vam oblikovanje kompaktne i udobne blagovaonice čak i u maloj kuhinji. Međutim, skromne tipične sofe u kompletu sa stolom za blagovanje i parom stolica– ovo nije cijeli asortiman kuhinjskih kutova.

Europljani vole mekani kuhinjski namještaj ni manje ni više nego Rusi, samo za razliku od domaćih proizvođača, zapadne tvornice proizvode kutke za kuhinju & # 40; fotografija našeg izbora & # 41;, što se ne može uvijek nazvati kompaktnim. Suprotno tome, kuhinjski kutovi europske proizvodnje dugi su do dva metra. I njihov glavni zadatak– ne štedi prostor. Kutovi za kuhinju stvaraju sjedala visoke udobnosti oko stola, značajan su element oblikovanja stila u unutrašnjosti kuhinje. Oni nikako nisu skromni, već su, naprotiv, profinjeni, originalni i relevantni. Nakon pregleda modela kuhinjskih kutova na fotografiji, možete odabrati namještaj za blagovanje za kuhinju, uređen u bilo kojem stilu.

Moderni kutovi za kuhinju– to su mekane sofe, položene poliuretanskom pjenom, prekrivene visokokvalitetnim tekstilom ili prirodnom kožom. Kutovi za interijere rustikalne estetike– to su slikovite klupe i klupe izrađene od drveta, ukrašene rezbarenim dekorom, umjetno ostarjele, lakirane ili obojene. Odaberite sofe obdarene funkcijama koje su vam potrebne: modularne, s rezervnim ležajem, s kutijom za odlaganje ispod sjedala. Glavna stvar je da vam je ugodno koristiti svoj kuhinjski namještaj.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nina Kovač

    Imate li neku preporuku za izbor materijala ili stil za kuhinju s 13 kutova?

    Odgovori
Dodaj komentare