12 sofe bez okvira

Dizajneri kažu: kauč bez okvira izvrsna je opcija za one koji vole opušteni stil i udobnost. Predstavljamo izbor neobičnog namještaja dostojnog vaše lokacije!

Prema dizajnerima, sofe bez okvira— nevjerojatan komad namještaja, namještaj razigranog inteligentnog karaktera, što u potpunosti potvrđuju fotografije našeg izbora. Njihove upečatljive značajke— domaća ugodna bucmastost, zaobljenost oblika, poput ljepotica iz "Tisuću i jedne noći" — omogućuju vam da svoju sobu pretvorite u nevjerojatan karavan-saraj, savršen za opušteni odmor.

Sofe na skrivenom okviru su praktične i funkcionalne: kostur skriven unutar njih omogućuje ovim modelima da kombiniraju pouzdanost i stabilnost namještaja dvadesetog stoljeća s lakoćom oblika interijera bez okvira. Služeći vlasnicima u dnevnoj sobi, ovaj namještaj, zahvaljujući modularnoj strukturi, ako je potrebno, postaje punopravno mjesto za spavanje.

Pažnja ljubitelja hi-tech stila! Moderne sofe bez okvira, ispunjene poliuretanskom pjenom, dolje, pa čak i zrakom, prilagođene su sjedećem položaju, a neke zahvaljujući LED pozadinskom osvjetljenju mogu svijetliti u mraku!

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Petra Vidović

    Da li je moguće dobiti više informacija o “12 sofi bez okvira”? Koja je njihova cijena i mogu li se pronaći u različitim bojama i veličinama? Također me zanima da li ove sofe pružaju udobnost i podršku za korištenje svakodnevno. Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare