...

42 ružičaste fotelje

Da bi interijer postao izražajan i elegantan, ponekad je dovoljan jedan jedini detalj. Mogla bi postati ružičasta stolica.

  • iz 42

Sve nijanse ružičaste

Jednobojni, dosadni interijer odmah će se transformirati i izgubiti svoju ukočenost ako se u njemu pojavi svijetli naglasak u boji. «Sastojak", ono što vam predlažemo da razrijedite prestrogo, lišeno individualnosti, je fotelja, a ne samo zanimljiv, izražajan model, već i ružičasta fotelja— uostalom, ružičasta boja uvijek podiže raspoloženje.

Stavite ga u spavaću sobu ispred taštine, u dnevnu sobu ispred kamina ili u knjižnicu pored stolića. Fotelja s presvlakom blijedo ružičaste, sivo-ružičaste, patlidžane, bobičaste nijanse bit će moderan ukrasni naglasak u vašem interijeru. Hoće li to biti moderan ili klasičan model— odlučite sami.

Elegantnu klasiku predstavlja Berger stolica s visokim naslonom s "ušima" i krutim naslonima za ruke, tapecirana stolica u duhu Louisa ACERAE na drvenom okviru izrađenom pomoću tokarilice, prekrasne fotelje ukrašene pozlaćenim baroknim rezbarijama, ukrasnim gumbima, cjevovodima od karanfila za namještaj, resicama, tapeciranim baršunom, platnom, burlapom, kožom.

Za one koji brinu o ergonomiji životnog prostora, prikladna je kompaktna moderna stolica s niskim naslonom, na gracioznim nogama ili rotirajućom bazom, s punjenjem od nedeformirajuće poliuretanske pjene, poliesterskih vlakana, perja, sa sjedalom i naslonom, čija elastičnost daje elastične trake.

Na otvorenu verandu možete staviti ružičastu termoplastičnu stolicu prekrivenu sjajnim lakom ili fotelju na metalnom okviru prekrivenu prirodnom kožom.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Stjepan Babić

    Zašto ima 42 ružičaste fotelje? Kakav je povod za toliko veliki broj?

    Odgovori
Dodaj komentare