...

26 kožne klasične fotelje

Ovi modeli mogu postati dio obiteljske povijesti. Izrađene su od visokokvalitetnih i prirodnih materijala, njihov dizajn je testiran vremenom. Takve su stolice prikladne i za dnevne i za radne prostore.

Kožna presvlaka može povoljno naglasiti prednosti bilo kojeg komada namještaja. To se posebno odnosi na stolice u klasičnom stilu. Što vam je bliže: diskretni modeli iz Engleske ili elokventne fotelje iz doba Ludovika? Kožna presvlaka izgleda jednako povoljno i na jednom i na drugom. Epitet koji svaka takva stolica zaslužuje— klasika.

Shema boja takvih stolica najčešće je mirna. Najpopularnije nijanse mogu se nazvati smeđa, bež, pijesak, vino. Ali i klasična tri boje— bijela, crvena i Crna— također ne gubi na važnosti.

Kožne stolice imaju glavni naglasak na njihovom obliku i teksturi kože. Imitacija "krokodila"posebno je popularna i umjetno ostarjela gruba kožna presvlaka. Dekorativni detalji prisutni su u formatu kao što su izrezbarene noge, nasloni za ruke i gornji dio leđa, šav u tehnici kapitona i pomoću gumba.

U kombinaciji s kožom, prirodno drvo i metal izgledaju najpovoljnije, upravo se ti materijali mogu naći u dodatnom dizajnu stolica u klasičnom stilu. Sve klasične fotelje— s "zaokretom": za neke kožne modele to mogu biti "uši", drugi imaju— nasloni za ruke u obliku kovrča, treći— visina naslona i dubina sjedala.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Andrija

    Koje su dimenzije ovih fotelja i koje boje su dostupne? Također, jesu li fotelje udobne i čvrste za sjedenje? Hvala na informacijama!

    Odgovori
  2. Nikola

    Koje boje su dostupne u kolekciji kožnih klasičnih fotelja broj 26?

    Odgovori
  3. Ana Kovačić

    Gdje mogu pronaći 26 klasičnih kožnih fotelja?

    Odgovori
Dodaj komentare