...

26 klupa za vrt

Dobra stara vrtna klupa-prijatelj umornog pješaka i sretnog ljetnog stanovnika očito doživljava drugu mladost. Dizajneri širom svijeta oduševljeno eksperimentiraju s njezinim izgledom. Naš izbor fotografija upoznat će vas s plodovima njihovog rada.

Druga mladost

Vrtna klupa– nepromjenjivi atribut gradskih bulevara trgova i parkova– u našem stoljeću stekao je ogroman broj novih obožavatelja u osobi vlasnika prigradskih nekretnina– od skromne vikendice do prostrane vikendice. U gradskom parku i privatnom seoskom posjedu vrtna klupa jednostavno je nezamjenjiva. Na njemu se može odmarati nekoliko ljudi istovremeno.

Vrtna klupa, po definiciji, trebala bi biti nepretenciozna i istodobno služiti kao ukras vrta. Otuda upotreba odgovarajućih materijala i novih tehnologija za njegovu proizvodnju, kao i briga za dekorativnu vrijednost stvari. Proizvođači koriste veliku paletu materijala za izradu vrtne klupe, uključujući inovativne: od tvrdog drveta do rotacijskog polietilena, od metala do poliuretana.

Vrtna klupa postala je još svestranija: može se koristiti ne samo na ulici ili u vrtu, već i u unutrašnjosti seoske kuće, poprimajući izgled sofe ili koze. Obična vrtna klupa može čak se pretvara u prijenosni radio zahvaljujući ugrađenom audio sustavu koji reproducira glazbu s mobilnih telefona putem Interneta.

Izbor urednika daje ideju o raznolikosti originalnih dizajnerskih struktura– bolje je vidjeti jednom!

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Petra Kovačić

    Gdje mogu pronaći ili kupiti 26 klupa za vrt u blizini?

    Odgovori
    1. Antonio

      Možete pronaći ili kupiti 26 klupa za vrt u blizini u trgovinama koje prodaju vrtni namještaj, građevinskim centrima ili putem internetskih trgovina specijaliziranih za prodaju vrtnog namještaja. Također, možete provjeriti lokalne oglase ili kontakte za proizvođače koji se bave izradom i prodajom vrtnog namještaja. Također, preporučujem da kontaktirate opskrbne centre za vrtne materijale kako biste saznali imaju li klupice za vrt u svojoj ponudi.

      Odgovori
Dodaj komentare