...

25 kutnih kožnih sofe

Funkcionalne i estetske prednosti kutnih sofe učinile su modele u obliku slova L izuzetno traženima. U uredničkom izboru fotografija-kožne kutne sofe za moderne dnevne sobe.

Viteški potez

Kutne sofe pojavile su se relativno nedavno, ali u kratkom razdoblju svog postojanja uspjele su steći ogromnu popularnost među kupcima. Razlog uspjeha takvog "konjskog poteza" – funkcionalne i estetske prednosti sofe u obliku slova "G".

Velike kutne konfiguracije sofe dizajnirane su za prostrane dnevne sobe u modernom stilu. Zbog svoje prostranosti i oblika, omogućuju vam stvaranje ugodnih i prostranih kutova opuštanja. Većina kutnih sofe su modularni proizvodi. Drugim riječima, sastoje se od segmenata u koje se po želji mogu lako rastaviti. Na primjer, kauč s dugim bočnim dijelom može se pretvoriti u linearni kauč i kompaktni kauč za opuštanje. Također, kutne sofe pretvaraju se u krevete, opremljene mekim pufovima, kaučima. Otočni modeli dizajnirani su za udobno sjedenje, a ne za svakodnevno spavanje, može se postaviti u središte sobe.

Kutne kožne sofe izgledaju izuzetno prezentirano– prikladni su za interijer i dnevni boravak, kućni ured i recepciju u poslovnoj tvrtki. Presvlake za kutne kožne sofe predstavljene su širokim rasponom boja: modeli klasičnih crnih, smeđih i bijelih boja ili polikromnih kutnih kožnih sofe, među kojima postoje i avangardni modeli, grimizni, akvamarin, kiselo zelena. Kutne sofe kombiniraju se sa stolovima, svjetiljkama, mini barovima i obdarene su"supersilama" – naslon za leđa, ortopedsko sjedalo, podesivi nasloni za glavu i nasloni za ruke, sustav glatkog podešavanja težine.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Eva Šarić

    Kožne sofe uvijek izgledaju elegantno i udobno. No, koliko se lako održavaju? Hoćete li moći podijeliti neki savjet o čišćenju i održavanju 25 kutnih kožnih sofi? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare