...

24 zelene stolice

Dajte vizualni naglasak interijeru kupnjom zelene fotelje. Takav potreban i istodobno izražajan komad namještaja izgledat će relevantno i u modernom i u klasičnom okruženju.

Dobitna zelena

Fotelja– ovo je obavezan, čak i svakodnevni komad namještaja koji bi, čini se, bilo teško iznenaditi. Ipak, to može postati najizrazitiji element situacije, samo trebate odabrati neobičan model.

Predlažemo da izboru pristupite iz pozicije boja i kupite zelenu stolicu. Ako je vaš dnevni boravak ili spavaća soba dizajnirana u jednobojnim bojama, stolica u boji trave postat će svijetla točka koja će unutrašnjost učiniti dinamičnom i dosadnom. Pogledajte slike predstavljene u odabiru fotografija– stolica sa zelenim presvlakama izgledat će sjajno u klasičnom uredu, među drvenim namještajem. A ako tražite originalni komad namještaja za sobu opremljenu u modernom stilu, vaše će potrebe možda zadovoljiti naslonjač prekriven zelenom kožom.

Razmislite koji vam model odgovara po svojim ukrasnim i funkcionalnim značajkama. Moderne zelene stolice odlikuju se bogatom estetskom raznolikošću. Neki modeli imaju tradicionalne meke oblike"zamotane" the navlake od prirodnih tkanina, presvučene kožom, ukrašene kapitonskim šavom. Ostali modeli su strukturno izvanredni– imaju asimetrična leđa, okrugla sjedala ili su monoblokovi lijevani od polietilena rotacijskim oblikovanjem. Možete odabrati stolicu u zelenoj boji, ne samo za kuću, već i za terasu– izrađena od čelika, plastike ili tkana od sintetičkih traka.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Stjepan Šarić

    Što znači izraz “24 zelene stolice”? Jesu li one bukvalne stolice ili ima simbolično značenje?

    Odgovori
Dodaj komentare