...

15 stolova s metalnim nogama

Čvrsti temelj i moderan dizajnerski naglasak – metalni okvir je oboje za stol. Fokus našeg odabira fotografija su metalne noge stola.

Prednosti metala

Metal se smatra industrijskim materijalom. Njegova karakteristična svojstva– čvrstoća i izdržljivost, stroga i asketska estetika. Nije ni čudo što se uglavnom koristi za izradu namještaja u minimalističkom stilu. Zapravo, dekorativni i operativni potencijal metala mnogo je širi nego što se može činiti na prvi pogled. Dokaz može poslužiti kao naš urednički izbor fotografija, čiji je glavni lik stol s metalnim nogama. I u svakom pojedinačnom slučaju, glavni element oblikovanja stila su metalne noge za stol– temeljni ili prozračni, ravni ili zakrivljeni, kromirani ili presvučeni srebrnim listićima. Metalne noge za stol– to nisu nužno četiri tradicionalna nosača ili jedan centriran. Oni mogu predstavljati prave dizajnerske kompozicije, zahvaljujući kojima stol postaje umjetnički objekt u unutrašnjosti.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lea Tomljanović

    Koliko težina može izdržati svaki stol s metalnim nogama?

    Odgovori
Dodaj komentare