...

15 engleskih klupskih kauča

Moderan i koncizan, kao predstavnik britanskih klasika, ostaje vjeran tradiciji i uklapa se u gotovo svaki interijer. Što proizvođači danas nude?

Stilovi sofe raznoliki su koliko i stilovi interijera. Jedan od tipičnih predstavnika klasika– engleski Klupski kauč. Kompaktan i koncizan, potječe iz stolice: odlikuje se jastukom za leđa i niskim naslonima za ruke; prednje noge su obično opremljene kotačima. Stilovi sofe trebali bi odgovarati stilu prostorija, ali ovaj, zahvaljujući svojoj skromnosti, odgovara gotovo svakom interijeru. Pridržavajući se tradicionalnog oblika, proizvođači eksperimentiraju s bojama presvlaka, a također pokušavaju kauč učiniti sve ugodnijim. U tu svrhu služe opružni blokovi, prirodno punjenje jastuka, ojačani okvir.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Ana Katić

    Koja je svrha ovog teksta? Što su točno engleski klupski kauči? Trebaju li mi informacije o njima ili nešto drugo? Molim Vas pojasnite.

    Odgovori
    1. Renato

      Svrha ovog teksta je objasniti što su engleski klupski kauči i njihova karakteristike. Engleski klupski kauči su udobni komadi namještaja obično izrađeni od kože ili tkanine, s karakterističnim dubokim sjedalom i nagnutim naslonom. Informacije o engleskim klupskim kaučima su korisne ako razmišljate o kupovini novog komada namještaja za svoj dom ili želite saznati više o dizajnu i povijesti ovog klasičnog komada namještaja. Ukoliko vas ne zanimaju kauči ili tražite informacije o nečemu drugom, ova informacija možda nije relevantna za vas.

      Odgovori
Dodaj komentare